email:

Biuro Finansowo-Rachunkowe MAXI

 
 
  O firmie
  Zakres usług
  Uprawnienia
  Certyfikat
  Nasz zespół
  Kontakt

Agnieszka WojtaszekWłaścicielką Biura Finansowo-Rachunkowe "MAXI" jest Agnieszka Wojtaszek . Biuro   Rachunkowe "MAXI" istnieje na rynku od 1996 roku . Posiada aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydane przez Prezydenta Miasta Krakowa , numer 2510/96.

Biuro rachunkowe specjalizuje się w pełnej obsłudze podatkowej, księgowej i finansowej firm. Nasze usługi skierowane są do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą, a więc zarówno do małych przedsiębiorców czyli osób fizycznych jak i do wszelkiego rodzaju spółek czyli osób prawnych prowadzących działalność gospodarczą .

Z usług naszego biura korzysta 70 firm . Są to firmy usługowe, handlowe , produkcyjne oraz spółki s. c. , spółki jawne i spółki z o.o. Z biura korzystają również osoby nie prowadzące działalności gospodarczej .

Księgowość firm jest prowadzona komputerowo . Biuro zatrudnia 4 osoby z wymaganym w tym zakresie wykształceniem . Pracownicy biura codziennie odpowiadają na pytania i wątpliwości naszych klientów .

Na bieżącą kontaktujemy się z Urzędami Skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, prenumerujemy odpowiednią literaturę aby tym samym zapobiec jakimkolwiek wątpliwością ze strony naszych klientów oraz aby zachować odpowiednią orientację w często zmieniających się przepisach prawa podatkowego.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów . Gwarantujemy miłą atmosferę oraz fachową obsługę . Jednocześnie gwarantujemy elastyczność w dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Klienci naszego biura nie rezygnują z naszych usług . Jedyną przyczyną rezygnacji z naszych usług są prawa rynku ,które poszczególne osoby zmuszają do zamknięcia działalności. Z roku na rok przybywa nam klientów co mobilizuje nas do dalszego rozwoju biura . Mamy nadzieję , że oferta którą Państwu proponujmy będzie na tyle atrakcyjna ,
że chętnie z niej skorzystacie.

Nasze biuro


Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne i prawne, małe i średnie firmy.